Wskazówki dotyczące stworzenia udanego baru z sokami

Bary z sokami są świetnym dodatkiem do każdej restauracji. Oferują różnorodność i zdrowe alternatywy dla twoich klientów, a to dwie rzeczy, które naprawdę mogą się sprzedać. Jednakże, jeśli zamierzasz zainwestować w otwarcie baru z sokami, chcesz zrobić to dobrze. Jeden sprzęt do wyciskania soków i brak przepisów nie wzbudzi entuzjazmu wśród klientów. Oto kilka pomysłów na to, jak stworzyć zabawny i udany bar z sokami.

Oferuj różnorodność
Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest oferowanie szerokiej gamy przepisów na soki. W 2015 roku sok pomarańczowy był najpopularniejszym sokiem wśród Amerykanów, ale każdy ma inny gust i nawet najbardziej zapalony miłośnik soku pomarańczowego może się nim znudzić po jakimś czasie. Inwestycja w więcej niż jedną komercyjną sokowirówkę pozwoli Ci z łatwością oferować różne smaki, podobnie jak przechowywanie zapasów różnych owoców. Możesz również zainwestować w takie urządzenia jak sokowirówka do trawy pszenicznej, aby dodać do swoich napojów dodatkowe korzyści zdrowotne.

Wymyślaj zabawne przepisy
Kiedy masz już do dyspozycji różne owoce i smaki, możesz zacząć myśleć o ciekawych przepisach. Posiadanie listy przepisów do wyboru nie tylko ułatwi podjęcie decyzji, ale także sprawi, że ludzie będą wracać, aby spróbować nowych rzeczy. Możesz nawet wymyślić przepisy na smoothie, jeśli chcesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoje menu.

Kupuj zabawne materiały
Innym sposobem na promocję baru z sokami i przyciągnięcie klientów jest zainwestowanie w zabawne, przyciągające wzrok artykuły. Kolorowe słomki i ozdobne kubki przyciągną uwagę innych klientów i sprawią, że będą chcieli dowiedzieć się, skąd pochodzą te ekscytujące napoje. Ludzie lubią kolorowe i estetyczne jedzenie i napoje, więc jest to świetny sposób, aby ożywić sytuację w Twoim nowym barze z sokami.

Reklama
W przypadku każdej nowej funkcji lub pozycji w menu, zawsze warto ją zareklamować. Możesz umieścić znaki informacyjne na stolikach, powiesić zabawny plakat w oknie lub rozdawać zniżki na napoje sokowe podczas lokalnych imprez. Poinformuj swoją społeczność o otwarciu baru z sokami i o tym, co masz do zaoferowania. Klienci uwielbiają zniżki, a Ty masz szansę zachęcić ich do spróbowania Twoich nowych napojów.

Autor

Magdalena Cichocka

Redakcja szybkarandka24.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@szybkarandka24.pl

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowym stylu życia.

Dlaczego warto skorzystać z wyciskarki do soków?
Jaki wpływ na nasze zdrowie mają wyciskane soki?
Z jakich owoców i warzyw wyciskać soki?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu